Contactgegevens key accounts

Onze oplossing gaat verder dan u verwacht

Ook als grote landelijke speler met grote projecten en/of complexe vraagstukken kunt u bij Oosterberg terecht. U wilt optimale ontzorging en een gegarandeerde performance. Bij Oosterberg is meer mogelijk dan u wellicht denkt. Onze dienstverlening is altijd exclusief en op maat.

Bekijk hier onze referenties.

Contact
Voor meer informatie neem contact op met:

Afdeling Key Accounts
Tel. 055 – 206 14 00

Stelt u liever uw vraag per mail? Stuur deze naar: verkoop.keyaccounts@oosterberg.nl
‚Äč

Ruben Berends
Key Accountmanager
06 83 94 92 63
ruben.berends@oosterberg.nl

Thomas Guldenaar
Key Accountmanager
06 10 15 76 49
thomas.guldenaar@oosterberg.nl

Luca Sanna
Accountmanager Key Accounts
06 53 70 44 71
luca.sanna@oosterberg.nl

Monique van Maldegem
Binnendienst Key Accounts
055 206 14 00
monique.van.maldegem@oosterberg.nl

Bjorn Lammers
Binnendienst Key Accounts
055 206 14 00
bjorn.lammers@oosterberg.nl

Thomas Nap
Binnendienst Key Accounts
055 206 14 00
thomas.nap@oosterberg.nl

©2016 Oosterberg BV     |      Website realisatie: Webton.nl