Maak kennis met ons industrieteam

Onze oplossing gaat verder dan u verwacht

Bent u actief binnen de MRO, OEM of besturingstechniek? Zoekt u een volwaardige nieuwe partner bij uw industriële activiteiten? Een betrokken partner die weet wat er bij u leeft en samen met u in oplossingen denkt? Een team van acht technische specialisten biedt u de juiste oplossing die bij uw situatie past. Dit bereiken wij door het inzetten van ons brede portfolio, kennis en logistieke diensten.

De vraag en behoefte van de klant staat centraal

Wij maken graag kennis met u en uw bedrijf in een persoonlijk gesprek. Op basis van uw informatie verstrekken wij advies, informatie en maken wij een passende offerte.

De beste oplossing specifiek voor de industriële markt

Interesse in een algemeen oriënterend gesprek?

Neem contact op met een van onze verkopers

Klaas Potstra
Regio Noord
klaas.potstra@oosterberg.nl
+31 (0)6 57 25 49 74

Hans Schneiders
Regio Midden
hans.schneiders@oosterberg.nl
+31 (0)6 20 91 37 91

Jan van Engelen
Regio Zuid-West
jan.van.engelen@oosterberg.nl
+31 (0)6 83 55 51 93

Martijn Kroes
Productspecialist
martijn.kroes@oosterberg.nl
+31 (0)6 83 63 53 48

Rob Luijben
Binnendienst Industrie
rob.luijben@oosterberg.nl

Jeroen Banga
Binnendienst Industrie
jeroen.banga@oosterberg.nl

Dave Dijkshoorn
Binnendienst Industrie
dave.dijkshoorn@oosterberg.nl

Rob Egbertsen
Binnendienst Industrie
rob.egbertsen@oosterberg.nl

 

Contactgegevens industrie

©2016 Oosterberg BV     |      Website realisatie: Webton.nl