Vestiging Almelo

Almelo

Vestiging Almelo

Van Den Broekeweg 11
7602 PG Almelo

T: 0546 – 86 38 14
almelo@oosterberg.nl

Openingstijden
Telefonisch op werkdagen van
07:00 tot 19.00 uur

Balie op werkdagen van
07.00 tot 17.00 uur

Activiteitenkalender

Datum Tijd Activiteit
16 november 2023 (Meer informatie) 10.00 – 12.00 uur Toegangscontrole en vergrendelingen – Maasland

Vestigingsleider

Hennie Beldman
06 - 23 82 57 78
hennie.beldman@oosterberg.nl

Buitendienst

Gerard Baake
06 - 23 18 90 56
gerard.baake@oosterberg.nl

Buitendienst

Marcel Frielink
06 - 10 81 92 11
marcel.frielink@oosterberg.nl

Buitendienst

Marijke Smit
06 - 23 82 25 41
marijke.smit@oosterberg.nl

Buitendienst

Arjan Baan
06 - 20 90 60 17
arjan.baan@oosterberg.nl

Buitendienst Industrie

Hans Schneiders
06 - 20 91 37 91
hans.schneiders@oosterberg.nl

©2016 Oosterberg BV     |      Website realisatie: Webton.nl