HPL Bunker vloerzuil: Sterk op elk oppervlak

april 7, 2026

De HPL Bunker vloerzuil is een robuuste en installatievriendelijke oplossing voor het creëren van stroom- en data-aansluitpunten in ruimtes waar aansluitingen op de vloer gewenst zijn. Deze opvoerzuil combineert een hoge belastbaarheid met een professionele afwerking en is daardoor geschikt voor moderne kantooromgevingen, scholen, vergaderruimtes en andere technische of openbare ruimtes.

Verschillende varianten van de HPL Bunker zijn via Oosterberg uit voorraad leverbaar. Heb je advies nodig over de juiste uitvoering voor jouw project? Neem contact op met onze specialisten voor technisch advies.

Afhankelijk van de projectbehoefte is de vloerzuil ook leverbaar met een 32 mm vloerdoos en adapterplaat, zodat je direct een geschikt aansluitpunt voor stroom- en datamodules creëert.

Dankzij het slimme ontwerp is de installatie van de HPL Bunker eenvoudig en efficiënt. De buisleiding kan tijdens de bouw uit de vloer steken, waarna de opvoerzuil na de vloerafwerking probleemloos geplaatst kan worden, zonder ingrijpende aanpassingen aan de bestaande vloerconstructie. Met de meegeleverde stopcontacten en bedrading hoef je geen draden meer te strippen op locatie, wat fouten voorkomt en de installatie versnelt. Daardoor is de vloerzuil geschikt voor zowel nieuwbouw- als renovatieprojecten.

Ontworpen voor intensief dagelijks gebruik
De HPL Bunker is speciaal ontworpen voor ruimtes met hoge belasting en intensief dagelijks gebruik. De stevige metalen constructie is afgewerkt in een krasbestendige matzwarte poedercoating in RAL9005. Ook de stopcontacten en data-aansluitingen zijn uitgevoerd in zwart, wat zorgt voor een uniforme en moderne uitstraling.

De vloerzuil is bestand tegen zeer zware belasting, waardoor contactpunten optimaal beschermd blijven en de installatie duurzaam en veilig blijft functioneren.

De schuine hoeken beperken het risico op struikelen en dragen bij aan een veilige en doordachte vormgeving van de vloerzuil.

Enkel of dubbelzijdige uitvoering voor maximale flexibiliteit
De HPL Bunker is beschikbaar in twee varianten:

  • Enkelzijdig met drie aansluitposities voor bijvoorbeeld stopcontacten, USB, HDMI of data.
  • Dubbelzijdig met zes aansluitposities voor toepassingen aan beide zijden.

Ideaal bij renovatie
Zijn bestaande vloerdozen of vloerdoosdeksels versleten of beschadigd? De HPL Bunker vloerzuil kan in veel gevallen eenvoudig over de bestaande uitsparing worden geplaatst. Zo creëer je snel een nieuwe, nette aansluitoplossing zonder ingrijpende aanpassingen aan de vloer.

Meer weten? Neem contact met ons op en informeer naar de beschikbare uitvoeringen en projectmogelijkheden.

Bekijk de HPL Bunkers

Terug naar Productnieuws
Oosterberg brengt je verder
©2016 Oosterberg BV     |      Website realisatie: Webton.nl