Nieuw van Dutch Light Trading: FANCY B

Waterdicht LED armatuur. Met of zonder schemerschakelaar

mei 8, 2017

De FANCY B is een armatuur o.a. ontworpen waar extreem slagvastheid noodzakelijk is. Op die plaatsen waar mogelijk vandalisme kan voorkomen, bied de FANCY B uitkomst. De behuizing is van wit gecoat aluminium en voorzien van 2 kabelinvoeren  aan de zijkant en 1 aan de onderkant. Montage van het armatuur geschied eenvoudig door de bevestigingsbeugel. De kap is van mat transparant slagvast UV-gestabiliseerd polycarbonaat met prismatische lijnen.

De FANCY B is IP65 waterdicht en extreem slagvast: IK10. Voorzien van een Epistar LED module 4000K, 960LM en verkrijgbaar met of zonder schemerschakelaar.

Toepassingen: parkeergarages, tunnels, winkelcentra, trappenhuizen, onderdoorgangen, stations fietsenstallingen, portiek

Voor meer informatie over de FANCY-B bezoekt u de website van Dutch Light Trading en download het produktblad.

Direct naar de webshop

Terug naar Productnieuws
©2016 Oosterberg BV     |      Website realisatie: Webton.nl