VESTIGINGEN
Alkmaar
Almelo
Amsterdam
Barendrecht
Den Bosch
Den Haag
Ede
Eemshaven
Emmen
Groningen
Kerkrade
Leeuwarden
Nieuwegein
Nijmegen
Roosendaal
Venlo
Wateringen
Zevenaar
Zutphen
Zwolle
Nieuwegein

Sinds januari 2001 zijn wij ook in Nieuwegein gevestigd. Een groeiend aantal klanten in deze regio is de voornaamste reden geweest om op zoek te gaan naar een locatie voor een vestiging in dit gebied. De goede bereikbaarheid en centrale ligging zijn belangrijk geweest in de keuze voor het pand. Klanten uit het verzorgingsgebied van deze vestiging kunnen spoedorders tot 9.30 uur plaatsen welke vervolgens indien voorradig nog dezelfde dag bezorgd zullen worden.

Binnendienst/Balie
Floris ten Hoonte floris.ten.hoonte@oosterberg.nl
Frank Blijenberg  frank.blijenberg@oosterberg.nl
Florian Kaptein florian.kaptein@oosterberg.nl
Rob Luijben rob.luijben@oosterberg.nl
 
Buitendienst
Jan Dannenberg 06 - 53 21 56 10
 jan.dannenberg@oosterberg.nl
Ronald Boere 06 - 23 91 72 59
 ronald.boere@oosterberg.nl
Frank Gast 06 - 23 45 96 89
 frank.gast@oosterberg.nl
Paul Schoemaker 06 - 23 89 10 75
 paul.schoemaker@oosterberg.nl
   
Chauffeurs
Peter-Jan Haarmans
Willem Cirkel

 

TomTom POI (Points of Interest)
Hier kunt u de GPS co÷rdinaten downloaden van
alle vestigingen van Oosterberg voor uw TomTom.


Adres
Ravenswade 114a
3439 LD Nieuwegein

Tel. 030 - 281 46 80
Fax 030 - 283 15 00
nieuwegein@oosterberg.nl


Kaart groter weergeven (routeplanner)